Hakkımızda

     KARAMAN Mekanik Mühendislik, 2004 yılından beri inşaat ve mekanik alanlarındaki tecrübelerimizi 2015 yılında kurulan şirketimizin faaliyet alanı içerisinde tamamı ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermek amacı ile faaliyet göstermeyi planlıyoruz..

 Kalite Politikamız

KARAMAN Mekanik Mühendislik her yaptığı işin, potansiyel müşterilere referans olması hedefi ile toplam kalitesini en üst düzeye ulaştırabilmek için aşağıdaki hususlar doğrultusunda kendi prensiplerini belirlemiştir;

 

* Çalışan personelin daha verimli, üretken ve kaliteye önem veren düşünceye sahip olabilmesi için sürekli eğitim ve seminerlere tabi tutmak.

*Teknolojik gelişmeleri izleyebilmek ve onları yapılan işlere adapte edebilmek için gerekli altyapıyı oluşturmak.

*Üst yönetim sürekli çalışanları ile diyalog içinde olup, onların fikirlerini de alarak karar mekanizmalarının hızlı çalışmasını sağlamak.

*Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, beklentilerini sağlamak üzere yenilikçi ve kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için sürekli çaba göstermek.

Hedeflerimiz

* Türk inşaat-tesisat sektörünün marka olmuş, profesyonel firmalarından biri haline gelmek.

*Birlikte çalıştığımız ana yüklenici firmaların, faaliyet alanlarımıza giren konulardaki sorunlarına mühendislik çözümleri üretmek.

*Müşteri memnuniyeti, mesleki sorumluluk, etik değerlere saygı, teknolojik gelişmeleri takip ederek ülkemize kazandırılmalarını sağlamak.

*Artan bir ivme ile sağlıklı gelişme gösteren bir firma olmak.

 

*Kalite ve güveni muhafaza ederek, ülkemizle birlikte büyüyerek küreselleşen dünyada hak ettiğimiz en üst yeri almaktır. Hedeflerini gerçekleştirmek adına teknolojinin sunduğu tüm olanaklardan maksimum oranda faydalanmayı ve teknolojik gelişmeleri yakından izlemeyi. Her zaman çalışanlarını ve müşterilerini memnun eden, modern çağın imkanlarından istifade ederek motivasyonu devamlı kılan ve çözüm üreten bir kuruluş olmaktır.